Střechy Pardubice

Výškové práce

Naše společnost má dlouholetou tradici ve výškových pracích za pomoci horolezecké techniky. Veškeré výškové práce jsme schopni realizovat v rámci celé České republiky (hlavní působnost máme však v Pardubicích, Hradci Králové, Přelouči a Chrudimi) v libovolnou dobu včetně urgentních havarijních stavů. Všichni naši pracovníci jsou pravidelně odborně školeni a procházejí povinným přeškolením, které je nutné a zásadní pro práci ve výškách.

Výškové práce pomocí horolezecké techniky mohou nahradit většinou více finančně náročné práce za pomoci těžké techniky a výškových konstrukcí (přistavení jeřábu aj.). Nacházejí tak mj. využití v rámci míst, kde není možné postavit lešení a jiné podpůrné konstrukce.

V neposlední řadě se zabýváme také kácením stromů, které by mohly způsobit škody na majetku nebo újmě na zdraví. Odstraňujeme kalamitní následky a rizikovou těžbu dřevin (polomy, kmenové zlomy aj.).

Navrhneme Vám nejlepší možné řešení a vypracujeme přehlednou cenovou nabídku. Celou zakázku realizujeme na klíč – nemusíte se tak o nic starat.

Máte dotaz?
Potřebujete kalkulaci?

Napište nám. V co nejkratší době se Vám ozveme.