Střechy Pardubice

Opravy, nátěry a čištění střešních krytin

Mimo montáží nových střešních krytin se zabýváme i opravami a nátěry střešních krytin. Na zakázky tohoto typu si průběžně rezervujeme čas, tzn. dokážeme nabídnout rozumné termíny realizace. Pracujeme s nejkvalitnějšími materiály renomovaných značek, které zajišťují dlouhou životnost a stabilitu střech. Hlavní působnost máme v Pardubicích, Hradci Králové, Přelouči a Chrudimi a okolí. Na jiných místech dle domluvy.

Mezi opravy střech můžeme zařadit i jejich čištění a impregnace. Chemickými impregnacemi střech výrazně napomáháme krytině a prodlužujeme životnost celých střech. Součástí prací na střechách jsou i opravy nejrůznějšího zatékání a drobné výměny jednotlivých částí. Námi provedené práce obnovují pěkný vzhled a chrání střechy z nejrůznějších taškových, vláknitých a plechových krytin.

Dále provádíme čištění a natírání okapů, klempířských prvků, dřevěných štítů, podhledů a fasád. Dále umíme zajistit umazání hřebenáčů a střechy do malty, opravy po bouřkách (např. rozházené tašky) a po jiných havarijních stavech.

Máte dotaz?
Potřebujete kalkulaci?

Napište nám. V co nejkratší době se Vám ozveme.