Střechy Pardubice

Odstraňování sněhu

Vydatné sněžení v zimních měsících způsobuje, že některé střechy nevydrží váhu sněhu. Každý majitel nemovitosti je povinen zabezpečit ji tak, aby neohrožovala jak osoby uvnitř nemovistosti, tak ani venku, a to platí také o odstraňovaní sněhu ze střech.

Z minulosti známe několik případů takto zřícených střech, mnohdy s tragickými následky. V minulých letech jsme byli častými svědky vyplavených bytů při oblevách. Všeobecně lze říci, že dlouhodobé (každoroční) zatížení střech nemovitostí tunami sněhu výrazně zkracuje její životnost i životnost samotné střešní krytiny.

Hlavní působnost máme v Pardubicích, Hradci Králové, Přelouči a Chrudimi a okolí. Na jiných místech dle domluvy.

Shazování rampouchů

Další negativní vlastností zimy je i zamrzání okapů. Největší nebezpečí představuje tvořící se ledová námraza v okapech, jehož důsledkem je značné namáhání okapu a tím i zkracování jeho životnosti. Dalším nebezpečím je tvoření rampouchu, které ohrožují kolemjdoucí. Samozřejmě platí, to co bylo napsáno již dříve – majitelé nemovitostí jsou povinni zabezpečit své budovy. Jedním z mála prostředků je i v době moderní techniky nutné fyzické odstranění.

Máte dotaz?
Potřebujete kalkulaci?

Napište nám. V co nejkratší době se Vám ozveme.