Střechy Pardubice

Střešní okna

Střešní okna

Střešní okna pomáhají co nejlépe využít možnosti, které Vám nabízí bydlení v podkroví. Ať už se jedná o starý podkrovní byt nebo budujete nový dům, kde bude obývatelné podkroví, nabídneme vám atraktivní řešení na míru.

Střešní okna Vám pomohou prosvětlit často tmavé půdní prostory tak, aby odpovídali i těm nejnáročnějším požadavkům moderní bytové archtektury.

Montáž střešních oken do střešního pláště vyžaduje mimořádnou přesnost, zručnost, dodržení návodu daného výrobcem a v neposlední řadě – letité zkušenosti.

Za svou praxi jsme se setkali s mnoha případy chybně montovaných střešních oken, jejichž následkem mohou být škody v řádu desítek tisíců, neboť demontáž a montáž chybně montovaných střešních oken zpravidla zasahují a ovlivňují úpravy převážné části interiéru. Z tohoto důvodu je naší snahou těmto nepříjemnostem předcházet.

Světlíky a světlovody

V návaznosti na klasická i atypická střešní okna zajišťujeme montáž světlíků a světlovodů s jejichž pomocí je možné zajistit denní světlo do dalších užitných prostor ať už se jedná o klasickou střechu, tak i plochou střechu.

Veškerá střešní okna, světlíky a světlovody dodáváme s volitelným doplňkovým příslušenstvím – rolety, stínítka, el. ovládání aj.

Máte dotaz?
Potřebujete kalkulaci?

Napište nám. V co nejkratší době se Vám ozveme.