Střechy Pardubice

Řemeslné práce

Tesařské práce

Tesařské práce zhotovíme přesně dle Vašeho projektu, za dodržení všech aktuálních předpisů a postupů, čímž bude zajištěna dlouhodobá stabilita a bezpečnost celé střešní konstrukce. Kvalitní zpracování střešní konstrukce je zásadní pro dlouhodobé a bezstarostné užívání střechy.

Mezi základní typy činností můžeme zařadit:

  • výroba a montáž klasických a vazníkových krovů
  • rekonstrukce a opravy stávajících poškozených krovů
  • podbití střechy z palubek nebo hoblovaných prken
  • hloubková impregnace krovů pro zajištění dlouhé životnosti

V případě potřeby zajistíme i kompletní projektovou dokumentaci. Zajistíme vše dle přání zákazníka. Napište nám a vyžádejte si cenovou kalkulaci. Cenová kalkulace je zdarma a je vždy řešena individuálně. Cenovou kalkulaci zpracujeme během několika pracovních dnů.

Výškové práce

Naše společnost má dlouholetou tradici ve výškových pracích za pomoci horolezecké techniky. Veškeré výškové práce jsme schopni realizovat v rámci celé České republiky v libovolnou dobu včetně urgentních havarijních stavech. Všichni naši pracovních jsou pravidelně odborně vyškoleni a procházejí povinným přeškolením, které je nutné a zásadní pro práci ve výškách.

Výškové práce pomocí horolezecké techniky mohou nahradit většinou více finančně náročné práce za pomoci těžké techniky a výškových konstrukcí (přistavení jeřábu, stavba lešení a podpůrnch konstrukcí aj.)

V neposlední řadě se zabýváme kácením stromů, které by mohly způsobit škody na majetku nebo újmě na zdraví. Odstraňujeme kalamitní následky a rizikovou těžbu dřevin (polomy, kmenové zlomy aj.)

Navrhneme Vám nejoptimálnější řešení a vypracujeme kompletní cenovou nabídku. Celou zakázku realizujeme na klíč – nemusíte se tak o nic starat.

Odstraňování sněhu

Vydatné sněžení v zimních měsících způsobuje, že některé střechy nevydrží váhu sněhu. Každý majitel nemovitosti je povinen zabezpečit ji tak, aby neohrožovala jak osoby uvnitř nemovistosti, tak ani venku, a to platí také o odstraňovaní sněhu ze střech.

Z minulosti známe několik případu takto zřícených střech, mnohdy i s tragickými následky. V minulých letech jsme byli častými svědky vyplavených bytů při oblevách. Všeobecně lze říci, že dlouhodobé (každoroční) zatížení střech nemovitosí tunami sněhu výrazně zkracuje její životnost i životnost střešní krytiny.

Shazování rampouchů

Další negativní vlastností zimy je i zamrzání okapů. Největší nebezpečí představuje tvořící se ledová námraza v okapech, jehož důsledkem je značné namáhání okapu a tím i zkracování jeho životnosti. Dalším nebezpečím je tvoření rampouchu, které ohrožují kolemjdoucí. Samozřejmě platí, to co bylo napsáno již dříve – majitelé nemovitostí jsou povinni zabezpečit své budovy. Jedním z mála prostředků je i v době moderní technyky nutné fyzické odstranění.

Máte dotaz?
Potřebujete kalkulaci?

Napište nám. V co nejkratší době se Vám ozveme.